Książki

Doskonały poradnik dla mężczyzn i kobiet

Nie każda kobieta umie być szczera i pokazywać to, na czym jej faktycznie zależy. Niestety już sam początek związku definiuje kobietę jako przebojowa i samodzielna lub jako miałkie popychadło. Mężczyzna od początku wie, z jaką kobieta ma do czynienia i ciężko będzie jej zmienić jego postrzeganie, jeśli już na początku pokazała mu, że może z nią robić co chce. Zakochanie się jest pierwszym punktem, który trzeba godnie przejść. Tak, nie przelecieć. A skrzydłach, ale przejść mocno starając po ziemi.

Kobieta Zołza

Książka dlaczego mężczyźni kochają zołzy jest przeznaczona nie tylko dla osób, które chcą się rozerwać, ale również dla tych, które chcą się przekonać, jaka jest różnica między kobieta niezależna a zgadzającą się na wszystko.

Jeżeli Kobieta Zołza na samym początku zaznaczy, że ma własne życie, własne pieniądze i własnych przyjaciół będzie na wygranej pozycji, ponieważ mężczyzna, który musi się o nią starać będzie jej pragnął dużo bardziej. Nie będzie to Marzenie o kobiecie na jedną noc, ale o partnerskim związku na całe życie. Kobieta Zołza może być miła, ale będzie też zabójczo szczera, kiedy trzeba. Nie warto jest próbować z nią grać w różne gry uczuciowe, ponieważ ona takich gier nie lubi i nie zaczyna w nie grać. Nigdy. Prostolinijność, otwartość i poczucie własnej wartości to cechy, które u Kobiety Zołzy są bardzo mocne.

Każda kobieta, która nie wie jak powinna zachować się wobec mężczyzny, który jej się podoba powinna zakupić ten poradnik, który w humorystyczny sposób przedstawi wszystko, co potrzeba.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top