Filmy

The Boy – krótki opis fabuły

Horror The Boy zaczyna się klasycznie, jak inne filmy tego typu. Główna bohaterka – Greta – przyjeżdża do starego dworku państwa Heelhire, gdzie ma zostać przyjęta do pracy w charakterze niani dla ich ośmioletniego syna. Docierając na miejsce dowiaduje się, że to nie będzie zwyczajna opieka nad chłopcem, ale nad porcelanową lalką.

W pierwszym kontakcie Greta wyśmiewa ją. W międzyczasie poznaje lokalnego dostawcę, którym jest Malcolm. Główna bohaterka od rodziców lalki otrzymuje listę zasad, których koniecznie musi przestrzegać, ponieważ w innym przypadku Brahms będzie niegrzeczny. Niedługo potem państwo Heelhire wyjeżdżają.

Początkowo niania trzyma się wytyczonych zasad, takich jak codzienne karmienie, organizowanie zabaw, niepozostawianie lalki w samotności oraz czytanie bajek na dobranoc czy puszczanie ulubionej muzyki. Z czasem jednak dochodzi do wniosku, że to wszystko nie ma sensu. Kluczową sceną jest, gdy zakrywa Brahmsowi twarz kocem. Chwilę później zaczynają się dziać dziwne rzeczy.

Dociekliwa Greta postanawia się dowiedzieć, kim faktycznie był Brahms. Dowiadując się o jego tragicznej śmierci oraz jego małej przyjaciółki dochodzi do wniosku, że w lalce drzemie zły duch i mimo wszystko próbuje go wypędzić.

Horror The Boy online dostępny na tej stronie dla mało wymagającej publiczności jest dosyć dobry, jednak dla prawdziwych koneserów horrorów okaże się kolejną oklepaną produkcją stworzoną na wzór innych. Film nie porywa, choć momentami można się przestraszyć, jednak takich scen nie jest dosyć dużo i łatwo przewidzieć, co się będzie działo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top